Home About Us Products Technology Services News News
Ana Sayfa    Kurumsal

KURUMSAL
Hakkımızda
Şirket Profili 


Şirket Profili

Haojue Holdings Co., Ltd. (Haojue Holdings) firması pek çok iş sektöründe faaliyet gösteren, sahibi olduğu veya kısmen ortağı olduğu sayısız yan kuruluşları ile lider bir motosiklet üreticisidir. Jiangmen City of Guangdong Province ve Changzhou City of Jiangsu Province 'te olmak üzere iki tane üretim tesisi bulunmaktadır. On iki bin çalışanı ile 2012 yılında 1,52 milyar $ mal varlığına ulaşmış ve devlete 1,83 milyar $ vergi katkısında bulunmuştur.

HAOJUE ve SUZUKI motosikletleri Haojue Holdings bünyesinde üretilmekte ve her yıl 80 farklı ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. 2012 yılı itibariyle motosiklet üretim ve satışında sektörde 10 yıl üst üste lider olmuştur. Haojue ' Çin'in Tanınmış Firması ' ünvanına sahiptir ve müşteri memnuniyeti bakımından 9 yıldır zirvede yer almaktadır. Son 10 yıldır sektörün lider firması olaraktan 2013 yılı itibariyle Haojue'nin marka değeri 3,9 milyar $ dır.

Haojue Holdings'in bir yan kuruluşu olan Jiangmen Dachangjiang Group Co., Ltd. (DCJ) şirketi şu an itibariyle Çin'in en büyük motor üreticisidir. Suzuki Motor Corporation ile ortaklaşa kurulan Changzhou Haojue Suzuki Motorcycle Co., Ltd Şirketi Çin'de motosiklet üretimi yapan en büyük ortaklık girişimidir.

Haojue Holdings aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır ve Guangdong Haojue Yardım Fonu ve Jiangsu Haojue Yardım Fonu'nu kurmuştur. Hayır Kurumlarına uzun zamandır yaptıkları bağışlardan dolayı Çin'in en büyük hayır ödülü sayılan ÇİN BAĞIŞ ÖDÜLÜ'niü almaya hak kazanmıştır.


 
   B2B Bayilik Basvurusu Iletisim